2003 Hyundai Trajet 2.0 Crdi

Kodi i Njoftimit: #3990      Data e Njoftimit: 16.04.2021

Has Auto   (#NGB942)

  hasancan_tr@hotmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2003

Marka: Hyundai

Modeli: Tjetër

Kilometrazhi: 0

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Automatike

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 07.2021

Çmimi: 1400 Euro


Hyundai Trajet 2.0 Crdi, viti 2003, nafte, kambio automatik, 198000 km, climatronic, kater xhama dhe pasqyra me elektrik, me 5 vende, eshte pershtatshme per 7 vende, me targa shqiptare, letrat jane deri ne korrik 2021. Cmimi 1400 euro.
Cel: + 355 67 2061706
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar