1+1 me qira ne Myslym Shyri

Kodi i Njoftimit: #3891      Data e Njoftimit: 08.12.2020

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 250 Euro


Jepet apartament 1+1 ne hyrje te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne nje zone mjaft te qete larg zhurmave dhe trafikut. Apartamenti eshte i mobiluar dhe perbehet nga nje dhome gjumi, kuzhine korridor dhe nje banjo. Apartamenti preferohet per individe te punesuar apo familjare. Nuk preferohet te jepet per studente. Per te pare nga afer pronen na kontaktoni.
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar