Njoftime.NET

Prezzo Diretto ofron: vend pune Operatore telefonik 300lek/ora NETO per fushaten LUCE/GAS

Kodi i Njoftimit: #2621      Data e Njoftimit: 11.12.2018
Prezzo Diretto ofron vend pune per operatore telefonik me pagese 300 lek/ora NETI per fushaten luce gas +BONUSE te kenaqshme

CERCHIAMO OPERATORI CALL CENTER OUTBOUND PER VENDITA ENERGIA ELETTRICA/GAS

OFFRIAMO:
- pagamento a partire da 300 Lek netti/ora
- premi di produzione e gare periodiche
- possibilit� di crescita professionale

1. Prezzo Diretto kerkon operator telefonike, per fushaten Luce Gaz(Linea Piu ) me e mira ne treg per momentin
Ofron kompensim 300 lek ora NETO (te pandryshueshme )dhe komisione me te larta ne treg.
Kandidatet duhet te flasin rrjedhshem gjuhen italiane,
te kene eksperience dhe aftesi te larta komunikuese.

Punojme me turne te variueshme (part-time) nga ora 10:00 e paradites deri ne 21:00 te darkes


SI RICHIEDE
- esperienza nella vendita di energia elettrica/gas
- buona conoscenza della lingua italiana
- disponibilit� immediata part time

Zona di lavoro: Area 21 Dhjetori, Rruga e KavajesTEL : +355 (0)4 4500371 / 0694338136

Cel. : 0694338136

klea   (#NZS727)

  0694338136

  hr@prezzodiretto.it

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar