Njoftime.NET

Ford Fusion 2006, 1.4 Benzine-Gaz (LPG)

Kodi i Njoftimit: #2400      Data e Njoftimit: 01.08.2018

C3K0   (#NDZ662)

  0696447899

Like our Facebook Page
Shitet Ford Fusion i ardhur nga Italia javen e dyte te korrikut 2018 dhe me letra Shqiptare deri ne 2019 korrik. Makina eshte ne gjendje Super, motorr 1.4 benzine-gaz, 165000 km origjinale, te gjitha sherbimet e bera, goma te reja, disqe alumini, ferrota dhe diskofrene te reja, xhamat mbrapa te zinj, etj

cmimi 3700 € i diskutueshem
0696447899
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar