Shtëpi Plazhi 20 euro (Lungomare)

Kodi i Njoftimit: #3556      Data e Njoftimit: 13.06.2020

Aldi Canaj   (#NED364)

  Aldicanaj23@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Vorë

Çmimi: 20 Euro


Shtëpi  plazhi në zonën e Lungomares përball Detit 30 euro dita.
Shtëpia i ka të gjitha kushtet si kondicionerë, frigorifer, TV 40, 1 krevat dopio,2 trecereksh ,lavatrice dhe kuzhin e kompletuar.
Shtëpia ndodhet në kat të 2 sipër Bar Taushani (Lungomare).

Tel : 0693720520
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar