Njoftime.NET

Shitet Garsoniere te Garden City

Kodi i Njoftimit: #1610      Data e Njoftimit: 22.02.2018

HomeInvest-Albania   (#NFZ768)

  0693961209

  flores.taho@homeinvest.al

Like our Facebook Page
Shitet Garsoniere te Garden City. Nje zone e qete dhe me pamje shlodhese. Garsonieria ka nje siperfaqje prej 68.9 m2 e cila mund te pershtatet dhe ne 1+1, e pajisur me ashensor, disponon nje tualet dhe nje ballkon me orjentim nga veri-perendimi dhe te gjitha gjerat e nevojshme per nje shtepi komode. Pallati eshte i ri dhe me punime cilesore.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar