Njoftime.NET

Shitet bar/kafe ne Don Bosko

Kodi i Njoftimit: #1536      Data e Njoftimit: 22.02.2018

HomeInvest-Albania   (#NFZ768)

  0693961209

  flores.taho@homeinvest.al

Like our Facebook Page
Shitet lokal ne Don Bosko ne rrugen Muzaket. Siperfaqja e lokalit eshte 77.8 m2 ka edhe nje magazine prej 18 m2. Ambjenti ka dy hyrje nje nga rruga kruesore dhe tjetren nga blloku i pallateve. Ka hapesire per te vendosur karige perjashta. Shitet me te gjitha pajisjet qe ka brenda. Ndodhet ne zone ku ka levizje dhe ka prane disa institucione publike si shkolle, Kishe, Banka etj.. Na kontaktoni
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar