Njoftime.NET

Shitet apartament 3+1 ne Laprake

Kodi i Njoftimit: #1558      Data e Njoftimit: 22.02.2018

HomeInvest-Albania   (#NFZ768)

  0693961209

  flores.taho@homeinvest.al

Like our Facebook Page
Shitet Apartament 3+1 ne rrugen Dritan Hoxha, ne nje zone shume te preferuar dhe te plotesuar me sherbimet e nevojshme. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 125m2, siperfaqe e bollshme dhe e organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje soxhorno, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te, nje pallat te ri 9-katesh, me ashensor dhe te ndertuar me parametra bashkekohore, punime cilesore dhe ne nje zone te populluar me banore dhe te plotesuar me sherbime, disponon edhe nje vend parkimi. Apartamenti ka nje organizimi te brendshem te mire dhe nje kubature te rregullt. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar