Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1, te rruga e Barrikadave

Kodi i Njoftimit: #1609      Data e Njoftimit: 22.02.2018

HomeInvest-Albania   (#NFZ768)

  0693961209

  flores.taho@homeinvest.al

Like our Facebook Page
Shitet Apartament 2+1, ne rrugen e Barrikadave, prane pasticeri Mon Amour. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 84 m2, disponon 2 dhoma, salloni me ambjent gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, me punime mjaft cilesore dhe me kubature te rregullt. Ka nje ambjent te pershtatshem per nje jetese komode. Ka nje orjentim nga lindja. Pallati eshte i pajisur me ashensor. Shitet i mobiluar.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar