Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1, te kompleksi Garden City

Kodi i Njoftimit: #1611      Data e Njoftimit: 22.02.2018

HomeInvest-Albania   (#NFZ768)

  0693961209

  flores.taho@homeinvest.al

Like our Facebook Page
Shitet Apartament 2+1, ne kompleksin Garden City, prane ktheses se Kamzes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 123.1 m2, disponon 2 dhoma gjumi, salloni me ambjent gatimi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, me punime mjaft cilesore dhe me kubature te rregullt. Ka nje ambjent te qete dhe shlodhes, i pershtatshem per nje jetese komode. Ka nje orjentim jug-lindje. Pallati eshte i pajisur me ashensor.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar