Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 prane Stadiumit Dinamo!

Kodi i Njoftimit: #2569      Data e Njoftimit: 04.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne Stadiumi Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri 5-katesh. Ka siperfaqe te bollshme 103m2. Ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 koridor, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire, i mobiluar ne menyre bashkekohore, dritaret te pajisura me grila dhe ballkoni i pajisur me tende dielli.Shitet i mobiluar. Zona eshte mjaft e preferuar dhe frekuentuar. I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume informacione dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ161018-01

www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar