Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 prane Ish Ekspozites!

Kodi i Njoftimit: #2710      Data e Njoftimit: 09.02.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne zonen prane Ish Ekspozites. Apartamneti ndodhet ne kat te 4-te pallat i ri me siperfaqe te brendshme 73m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon me orientim nga Jugu. Eshte i mirembajtur, i shtruar me parket laminat, dritare te pajisura me grila. Aktualisht perdoret si ambient zyre. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Zona mjaft e frekuentuar dhe preferuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME090219-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar