Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko

Kodi i Njoftimit: #1773      Data e Njoftimit: 22.02.2018

HomeInvest-Albania   (#NFZ768)

  0693961209

  flores.taho@homeinvest.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko ne nje pallat te ri. Nje zone qe po mer zhvillim te vazhdueshem. Apartamenti ka nje siperfaqje 90.58 m2, ka nje soxhorno, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te bollshem. Apartamenti ka punime bashkekohore dhe nje kubature te rregullt.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar