Njoftime.NET

Shitet apartament 1+1, rruga 4 deshmoret

Kodi i Njoftimit: #1559      Data e Njoftimit: 22.02.2018

HomeInvest-Albania   (#NFZ768)

  0693961209

  flores.taho@homeinvest.al

Like our Facebook Page
Shitet Apartament 1+1 ne nje nga zonat qe po zhvillohet me ritme te shpejta, te rruga 4 deshmoret,prane Pazarit te Ri. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te banimit, me nje siperfaqe totale prej 77m2, ka nje shperndarje te rregullt, ka nje orientim shume te mire Veri - Lindje. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi nje sonxhorno te bollshme, nje tualet dhe nje ballkon te konsiderueshem. Apartamenti disponon edhe nje garazh me vlere 8000 euro.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar