Njoftime.NET

Shitet ambjent biznesi ne Yzberisht

Kodi i Njoftimit: #1562      Data e Njoftimit: 22.02.2018

HomeInvest-Albania   (#NFZ768)

  0693961209

  flores.taho@homeinvest.al

Like our Facebook Page
Shitet ambjent per biznes ne Yzberisht, te Kompleksi Demneri, rruga Demneri. Eshte ambjent i cili eshte nyje lidhese midis dy prej lagjeve kryesore te Tiranes, Yzberishtit dhe Astirit. Ndertim eshte i ri dhe bashkohor. Me sip. 52.55 m² kati 0, me Hipoteke. Ambjenti eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e biznesit.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar