Njoftime.NET

OKAZION - Shitet 2+1, 94m2 e banueshme, Fresku, e mobiluar

Kodi i Njoftimit: #3030      Data e Njoftimit: 14.08.2019

C3K0   (#NDZ662)

  0696447899

Like our Facebook Page
OKAZION Shitet shtepia, OKAZION
Apartament 2+1 dhe 4 ballkone, 84 m2 hapsira e brendshme dhe rreth 10m2 ballkonet, Shtepia ne total 94m2.
Kati 4, Pallat i ri, me ashensor, me certifikate pronesie te rregullt.
Mobiluar ne menyre bashkohore me arkitekt ( SUPER MOBILIM ).
Elektroshtepiaket kane konsum minimal, teknologji e fundit dhe super cilesi, te gjitha brenda garancise. Shtepia ka sistem ngrohje, grila Veneciane, e gjitha e veshur me parket, dollape muri.
Banjo e bollshme me dritare dhe ndricim natyral dhe mobilim special, ndare ne 2 ambiente, njeri ambient permban 2 dushe dhe ambienti tjeter lavaman ne mobilje, lavatrice, plus bide dhe wc e rrethuar me mobilje.
Hidraulike dhe Elektrike te bera vete (jo nga ndertuesi) sipas standartit te fundit.
Apartamenti ka Termoizolim dhe Hidroizolim, te bera vete dhe jo ndertuesi.
Pozicionim shume i favorshem, i bie dielli gjate gjithe dites dhe ka nje SUPER PAMJE, e gjithe Tirana dhe Dajti shikohen nga ballkonet. 
Zone e qete, ajer i paster, komshinj familjare.
Aksesi eshte i mundshem nga 2 rruge kryesore, rr Dajtit dhe Dalip topi.
vend Parkmimi i garantuar 

Per me shume kontaktoni ne: 069 644 78 99

cmimi 65.000€ i diskutueshëm
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar