Njoftime.NET

Shes makine Volkswagen Phayeton

Kodi i Njoftimit: #2709      Data e Njoftimit: 14.10.2019

Alban   (#NUY937)

  0695386338

  Visakalluci@gmail.com

Like our Facebook Page
OKAZION! Shes ose nderroj makine Volkswagen Phayeton ngjyre e zeze benzin-gaz  shume ekonomike me kamio automatike viti 2004  motor 3200 me tapiceri meshin ngjyre bezhe.Me letra te rregullta full opsion.Per me teper telefononi ne nr 0695386338 si dhe ne WhatssApp
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar