Njoftime.NET

Shes Apartament 2+1 Prane Brrylit, Tirane

Kodi i Njoftimit: #1294      Data e Njoftimit: 28.04.2018
SHES APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE 75 M2 PRANE ZONES SE BRRYLIT.APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEKE DHE NDODHET NE KATIN E 3 TE NJE PALLATI 6 KATESH EKZISTUES ME TULLA.APARTAMENTI ESHTE I RREGULLUAR DHE SHITET ME CMIM 60000 EURO.CMIMI DISKUTOHET PER TE INTERESUAR SERTIOZ.TEL 00355695291520

ANGJELIN   (#NME673)

  00355695291520

  00355695291520

  angjelingjergjaj@gmail.com

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar