Okazion - Ford Fiesta 1.4 TDCi 2004

Kodi i Njoftimit: #1668      Data e Njoftimit: 21.06.2021

C3K0   (#NDZ662)

  alingjeci@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2004

Marka: Ford

Modeli: Fiesta

Kilometrazhi: 176000

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Manuale

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 12.2022

Çmimi: 2300 Euro


Ford Fiesta
1.4 TDci
Manual
Viti 2004
176 000 KM
Disqe alumini
Mbyllje me pult
Xhamat para elektrik
Kondicioner
Sensore parkimi
Tapiceri e paster
Gjendje Perfekte mekanike dhe xhenerike
Letrat per nje vit

Goma te reja,
Sapo i jane bere sherbime, Vaj filtra, rrip faze kit, amortizatore para, kuzhineta, gomina etj...

#shitet #shitje #shitjemakinash #makinaneshitje #shitjedirekte #shitjemakine #pjesekembimi #pjesemakinash #pjesekembimiaouto #autolediceko #ford #fiesta #focus #fusion #autotirane #makinatirane #merrjep #tirane #albania
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar