Njoftime.NET

Jepet me qira ambjent 4+1 te rruga Medar Shtylla

Kodi i Njoftimit: #1772      Data e Njoftimit: 22.02.2018

HomeInvest-Albania   (#NFZ768)

  0693961209

  flores.taho@homeinvest.al

Like our Facebook Page
OKAZION! Jepet me qera ambjent ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit, te kryqezimi i Kristal Center, mbi ABI Bank. Apartamenti ka nje siperfaqje 146 m2 dhe ndodhet ne katin e 1, ne nje pallat 8 katesh. Ambjenti ka siperfaqje te bollshme prej 4 dhomash, nje sallon, nje dhome e brendshme, 2 tualete dhe 3 ballkone, dhe eshte i pershtatshem per ambjente per zyra per tipe te ndryshme biznesi, ambjent per Banke, Call Center, Laboratore te ndryshme, klinike dentare etj Me pare eshte perdorur si klinike dhe laborator dentar. Ambjenti eshte ne nje zone qe eshte lehtesisht i aksesueshem, zona eshte shume e frekuentuar dhe nje nder zonat me kryesore dhe te kerkuara te Tiranes.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar