Jepet me qera apartament 2+1 ne Astir!

Kodi i Njoftimit: #3754      Data e Njoftimit: 16.09.2020

Golden Home Realestate Albania   (#CZB981)

  info@goldenhome.al

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 200 Euro


Jepet me qera apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. Organizohet ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Cmimi 200€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar