Njoftime.NET

Jepet ambjent me qera per zyra

Kodi i Njoftimit: #1560      Data e Njoftimit: 22.02.2018

HomeInvest-Albania   (#NFZ768)

  0693961209

  flores.taho@homeinvest.al

Like our Facebook Page
Jepet me qira ambjent per Zyra, ne Bulevardin Zogu i Pare ngjitur me Fakultetin e Shkencave te Natyres. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 52m2, ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. Eshte i pajisur me ashensor, ka punime cilesore, kondicioner, dhe jepet bashke me pajisjet qe ndodhen brenda. Ndodhet ne nje zone qe ka te gjitha falsitetet e nevojshme. Ambjenti mund te perdoret per klinike, zyre, laborator, noter apo cfaredo sherbimi tjeter.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar