Njoftime.NET

Honda NC700D (Integra) Automatike ABS

Kodi i Njoftimit: #2468      Data e Njoftimit: 25.12.2018

Gjergj   (#NSD436)

  +355692121755

  +355695151484

  gjkoleka@gmail.com

Like our Facebook Page
Honda Integra 2013 e sapo ardhur nga zvicra ne rruge tokesore!!!. 38.1KW - ABS.

Aksesore 3 valixhe Origjinale Honda - kosto 1000Euro,
Marmite extra IXIL me db killet dhe omologim - kosto 320Euro,
Xham turing - kosto 150Euro,
Me se fundmi cofigurim i ri ermax. 310Euro
Gomat te reja kane ber vetem 2000km.
Motorri aktualisht ka 20.100km dhe i ka te gjitha sherbimet e bera + liber sherbimesh dhe manualet,
Kambjo automat N/D dhe Sport dhe mundesin e manualit me marshe +- ne timon super ne dishez malore dhe rrug te gjata. .

Cmimi i pa diskutueshem fare !! ( NUK NDERROHET !! )

Mos merrni ne telefon kot as per ÇMIM as per NDERRIM !!! Nuk eshte motorr trregu kush e blen e blen per qefff per hall mbani leket ne xhep dhe ti hani shendosh !! 

E targuar. 
Mundesi prove dhe kontrrolli ku te doni.
Cmimi 6.000 Euro i pa diskutueshem     ( Nuk nderrohet !!)
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar