Ford Fiesta 1.6 TDci, 2008, Ghia, Full Option

Kodi i Njoftimit: #1668      Data e Njoftimit: 01.08.2020

C3K0   (#NDZ662)

  alingjeci@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2008

Marka: Ford

Modeli: Fiesta

Kilometrazhi: 205003

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Manuale

Lloji i targës: Targa të huaja

Data e mbarimit të kolaudimit: 12.2022

Çmimi: 3100 Euro


Shitet Ford Fiesta 1,6 TDci,
viti 2008, manual, 205000 KM, e zeze, verisoni Ghia, full option
ardhur nga Italia me dogane te paguar gati per targim,

Makina, eshte shume e paster, ne gjendje te mire motorrike gjenerike mund te kontrollohet ne servisin tuaj te besuar.

makina disponon:
Motorr 1,6 nafte i rralle
Disqe alumini 16" (goma sport) disqet pa gervishtje
pasqyra elektrike dhe me vet-palosje
sensor parkimi
Sensor shiu
fenere mjergulle
fenere me ndezje auto
komanda ne timon
Aux / CD / radio player
ABS
xhama elektrik
xhamat para dhe mbrapa me ngrohje - rezistence
Klima
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar