Ford Fiesta 1.4 TDCi 2006

Kodi i Njoftimit: #3051      Data e Njoftimit: 01.08.2020

C3K0   (#NDZ662)

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2006

Marka: Ford

Modeli: Fiesta

Kilometrazhi: 216000

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Manuale

Lloji i targës: Targa të huaja

Data e mbarimit të kolaudimit: 12.2022

Çmimi: 2750 Euro


Shitet Ford Fiesta 1,4 TDCi,
kambio manuale,
viti 2006,
216000 KM,
ngjyra blu e hapur - bojeqielli, unike ne kategorine e saj
disqe alumini,
goma te reja
me dogane te paguar, (importuar nga Italia)
vaj filtra te nderruara,
shume e paster si brenda dhe jashte dhe pa asnje problem gjenerik ose mekanik.
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar