Ford C-Max Titanium 1.6TDci

Kodi i Njoftimit: #1668      Data e Njoftimit: 05.01.2023

C3K0   (#NDZ662)

  info@elektricisti.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2007

Marka: Ford

Modeli: C-Max

Kilometrazhi: 30000

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Manuale

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 12.2024

Mund të ndërrohet

Çmimi: 3600 Euro


Ford C-Max Titanium
1.6TDci 110hp 80kw
Viti 2007
Kambio Manual
Disqe Alumini 16" me goma te reja
Tapiceri Cope shume e paster
Euro4, DPF
Klima dual zone (Bi-Zone)
Sensore drite, shiu, mjergulle
Pasqyra kabines me sensore
ABS, ESP, traction control
CD, AUX, Radio, Bluetooth
Pasqyra elektrike
Komanda në timon
Xhama elektrik, mbyllje hapje me komandë
Mbyllje qendrore, alarm
Ardhur nga Italia, Targuar për herë të parë në shtator 2022
Gjendje perfekte mekanike, Xhenerike dhe estetike
Gjitha shërbimet e bëra
Super gjendje
Sherbimet e bera:
*Vaj + Filtra
*Diskofrena + Ferrota
*te gjitha gominat

cmimi 3100€ i diskutueshem pasi te shikohet Makina 
Mundesi nderrimi, ka cmim tjeter per nderrim

0696447899
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar