Apartament 25 euro me qira ne plazh Golemit

Kodi i Njoftimit: #3095      Data e Njoftimit: 01.11.2020

Marjo   (#NAR466)

  persinguni@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Durrës


Jepet me qera apartament 1+1 dhe ballkon siperfaqe 70 m2 kati 8 me ashensor  i mobiluar me kushte shume luksoze . 4 krevate guzhine gatimi sobe gatimi frigorifer kondicioner tv wifi uje 24 ore. Per prenotime tel 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar