Njoftime.NET

Ambjent me qera 1+1, te rruga George W. Bush

Kodi i Njoftimit: #1534      Data e Njoftimit: 22.02.2018

HomeInvest-Albania   (#NFZ768)

  0693961209

  flores.taho@homeinvest.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen George Bush te lulishtja 1 Maji. Ka siperfaqje totale 60m2, ne katin e 3 te nje pallati te rikonstruktuar. E pajisur me ashensor, kondicioner dhe ambjent gatimi. Abmjenti eshte i pershtatshem edhe per zyra dhe sherbime te ndryshme. Na kontaktoni
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar